Volná pracovní místa

Home   /   CZE   /   Job & kariéra   /   Volná pracovní místa

TOS ZNOJMO, akciová společnost jako největší strojírenská firma v regionu vítá nástup každého spolehlivého, zručného a schopného pracovníka. Neustále se hledají noví pracovníci na pracovní pozice uvedené níže. Nabízíme volné pozice jak do výroby, tak i administrativy. Nabízíme práci v příjemném prostředí, perspektivním kolektivu a propracované firemní kultuře. Pracují u nás zruční absolventi i zkušení odborníci.

Pokud máte chuť pracovat v naší firmě a nabídnout své schopnosti, píli a snahu, kontaktujte personální oddělení firmy.

Neváhejte se nám ozvat, rádi Vás přivítáme v našem týmu! Třeba hledáme právě Vás!

Volné pracovní místo

Společnost TOS ZNOJMO, akciová společnost, patřící mezi přední výrobce převodové techniky,
hledá vhodného kandidáta na pozici:

STROJÍRENSKÉHO KOVODĚLNÍKA

(10 volných pozic)

Požadujeme:

vyučené obráběče kovů (soustružníky, brusiče, frézaře)
vyučené v příbuzných oborech (opraváře zemědělských strojů, zámečníky, automechaniky atd.)
na některé profese nevyučené zaškolíme
manuální zručnost a chuť k práci
spolehlivost, samostatnost, časová flexibilita
dobrá pracovní morálka
zkušenosti s obsluhou strojního zařízení, jsou výhodou

Nabízíme:

zaměstnání ve stabilní společnosti s dlouholetou tradicí
7,5 hod. pracovní dobu
platové ohodnocení odpovídající dosahovanému výkonu (15 – 30 tis. Kč) – úkolová mzda
možnost ubytování v areálu závodu
závodní stravování (20 Kč/oběd)
získání profesních průkazů
bezplatné právní poradenství
rekondiční pobyty pro vybrané pracovníky
bezúročné půjčky

Nástup možný ihned nebo dohodou

Kontaktní osoba: Mgr. Nela Turanová
V případě Vašeho zájmu zasílejte, prosím, Vaše strukturované životopisy (CV)
na e-mail: nela_turanova@tos-znojmo.cz  nebo nás kontaktujte na + 420 515 288 102.
www.tos-znojmo.cz

Zaměstnavatel: TOS ZNOJMO, a. s.
Místo pracoviště: Znojmo, Družstevní 3

REFERENT OBCHODNÍHO ODDĚLENÍ

Požadujeme:

vysokoškolské vzdělání technického nebo ekonomického směru, pozice je vhodná i pro absolventy bez předchozí praxe,
znalost cizího jazyka,
flexibilita, zodpovědnost, spolehlivost a samostatnost při řešení úkolů,
dobrá komunikativnost, empatie a asertivita,
ochota cestovat na služební cesty včetně zahraničních,
řidičský průkaz sk. B,
práce s PC.

Pracovní náplň:

komunikace se zahraničními i tuzemskými zástupci (odběrateli),
účast na zahraničních i tuzemských veletrzích,
organizace a účast na zahraničních cestách,
tlumočení, překlady,
příprava nabídek, technická dokumentace,
vyhledávání dalších zástupců, klientů,
sledování průběhu výroby a informování zákazníka,
vyřizování servisních požadavků odběratele,
aktivní účast na případných školeních, zvyšování kvalifikace (zejména technických znalostí).

Nabízíme:

platové ohodnocení a pracovní prostředky odpovídající schopnostem a dovednostem,
rozvoj technických znalostí,
firemní benefity,
zázemí stabilní a perspektivní společnosti,
práci v příjemném a stále rostoucím kolektivu,
firemní benefity: 7,5 hodinová pracovní doba, podíly na zisku, závodní stravování, bezúročné půjčky, bezplatné právní poradenství,
pracoviště Znojmo,
nástup možný ihned.

Informace o pozici:

Zaměstnavatel: TOS ZNOJMO, akciová společnost
Typ pracovního poměru: práce na plný úvazek
Benefity: prémie, PC, mobil, vzdělávání, závodní stravování
Požadované vzdělání: vysokoškolské
Požadované jazyky: angličtina (ruština, němčina a jiné)
Pozice je vhodná pro absolventy.

VEDOUCÍ SKLADU

Požadujeme:

Úplné středoškolské vzdělání s maturitou
Flexibilita, zodpovědnost, spolehlivost, pečlivost a samostatnost při řešení úkolů
Dobrá komunikativnost, empatie, asertivita, schopnost řídit podřízené
Práce s PC
Výhodou:
– vzdělání technického charakteru
– zkušenosti s řízením pracovního kolektivu
– řidičské oprávnění skupiny B
– zkoušky na vysoko zdvižný vozík

Jedná se o práci technicko hospodářského charakteru – organizace skladového hospodářství
Řízení pracovníků podřízených útvarů
Výběr a hodnocení dodavatelů
Řízení firemní dopravy
Řízení řezárny
Řízení skladu ČSN
Inventarizace majetku, ověřování shody
Vedení agendy s kovovým odpadem a s vratnými obaly
Uživatelská znalost práce s PC
Orientace v systému jakosti dle ČSN EN ISO 9001:2001

Nabízíme:

Platové ohodnocení odpovídající schopnostem a dovednostem s pravidelným platovým růstem
Nástupní plat 22.000,- Kč měsíčně
Zázemí stabilní, spolehlivé a perspektivní společnosti
Místo výkonu práce: Znojmo, směna ranní, pracovní doba 06:00 – 14:00 hod.,
Firemní benefity:
zkrácená 7,5 hod. pracovní doba,
zvýhodněné závodní stravování (á 20,- Kč), bezúročné půjčky,
bezplatné právní poradenství, příspěvky na brýle a ošetření chrupu;
možnost ubytování ve firemní ubytovně aj.

HPP na plný pracovní úvazek

Nástup možný ihned